Na úvodní stránku
Spolupráce

Možností spolupráce se nabízí poměrně dost. Velká část jí je ale nekomerční, s ohledem na mé převažující nekomerční aktivity, kterými podporuji činnost ve prospěch dětí a mládeže. Projekty, na kterých je možno spolupracovat, bych rozdělil do dvou skupin - první jsou rize nekomerční a v druhé projekty, kterým, pokud se budou dařit, mohou výhledově být komerční a přinést i zisky.

Nekomerční projekty
Internet mládeži, z.s. je zcela nekomerční dobrovolnická práce pro sdružení dětí a mládeže, který se zabývá Internetem a informatikou. Bohužel v současné době si na sebe žádná z jeho činností nevydělá.
Magazín eKamarád je neziskový projekt, kde ale lze zviditelnit aktivity pro děti a mládež. Články nehonorujeme, ale může to být dobrou školou pro začínající autory.
Primamagazín je neziskový projekt, amatérský ezin o zajímavostech.
Dětská seznamka je dalším internetovým projektem. Inzeráty jsou před publikováním kontrolovány a schvalovány administrátorem.
Nekvalitně CZ je neziskový projekt, amatérský ezin kritizujíci nekvalitní služby, nekvalitní zboží a nešvary ve společnosti.

Plány a výhledy
Do budoucna bych rád vytvořil, spustil a provozoval komunitní portály. Jeden pro dospělé a ve spolupráci s Agenturou ICOK, která je součástí Internetu mládeži, z.s. druhý pro děti a mládež. Pro tyto neziskové projekty hledám spolupracovníky. 


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2004-15
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa 19.06.2024